DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Popis chalupy

Popis chalupy...  

Přízemí:   Vstupní chodba, velká obývací místnost (48 m2)  s krbem, TV, šachový stolek, stolní fotbal. Standartně vybavená kuchyňka (plynový sporák s el. troubou, mikrovlnka, varná konvice, černé a bílé nádobí), lednička s mrazničkou, k dispozici je prostorná spíž s regály pro uložení potravin. V přízemí se dále  nachází sociální zařízení ( 2 samostatné sprchy, 2 WC, umyvadla a automatická pračka). Teplá a studená voda je zavedena jak do sociálního zařízení, tak i do kuchyňky a do obývací místnosti. Teplá voda je automaticky dohřívána v plynovém bojleru na požadovanou teplotu, takže je trvale k dispozici. Na požádání dětská vanička, jídelní židlička, nočník(y), sedátko na WC a fén.

Podkroví:   Vstup do podkroví je z obývací místnosti po dřevěném schodišti do předsíňky a do 2 prostorných obytných ložnic (36 m2 a 38 m2). V každé ložnici jsou 4 lůžka s možností 1-2 přistýlek (rozkládací gauče), dále na požádání až 3 dětské postýlky, z toho 1 cestovní - možno i jako další přistýlky. K lůžkům, k dětským postýlkám  i k přistýlkám není poskytováno povlečení, je nutno přivézt si vlastní. Při spaní malých děti na lůžkách nutno přivézt vlastní chrániče matrací. V podkroví se dále nachází WC s umyvadlem s teplou a studenou vodou a další kuchyňka s kuchyňskou linkou, mikrovlnkou, varnou konvicí a bílým nádobím. Je zde zavedena rovněž teplá a studená voda.  Vstup do podkroví není dovolen ve venkovní obuvi.

Vytápění objektu:   Možnost přitápění el.přímotopy nebo krbem s teplovzdušnými rozvody do části podkroví.  Dřevo na topení v krbu  -  špalky 4 Kč/kg, k tomu drobné dřevo zdarma.

Pozemek:   Velká zahrada kolem chalupy s ovocnými stromy tvoří uzavřený celek a je ohraničena  živými ploty. V zahradě venkovní ohniště, terasa se zahradním nábytkem, zastřešený altán se stoly, lavicemi a zahradním grilem (grilovací uhlí je možno u nás zakoupit). Na zahradě dětské hřiště: 2 houpačky, skluzavka, pískoviště s vybavením, dřevěný domeček 2 x 2 m, dětská hrací sestava (tabule na kreslení, prohazovadlo, terč na šipky, koš na míčky), 2 branky a míče na malý fotbálek. Dále nabízíme badminton a líný tenis. Na požádání bazének pro nejmenší. Úschovna kol. Kryté stání pro 2 auta, další auta mohou parkovat na uzamykatelném dvoře. Stůl na stolní tenis s vybavením.